Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Człuchów

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

269 000 zł46,60 m² 5 772,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż ciepłe i ustawne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6m2 z dużym balkonem. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, do odświeżenia. Zaletą mieszkania jest jasna południowa.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43,90 m² 6 127,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż na ul. Sobieskiego, położonego w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł615 m² 97,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna/ogródkowa 615m2 W pobliżu dwa jeziora oraz las. Plaża ze strzeżonym kąpieliskiem (wopr) i punktem gastronomicznym oddalona o 500m. Działka zadbana z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,60 m² 5 924,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż na os. Wazów, położonego w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

199 000 zł34,47 m² 5 773,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 34,47 m2, położonego na 1 piętrze w bloku w centrum miasta Człuchów. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Człuchów

Człuchów,pomorskie

1 050 zł28,58 m² 36,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Człuchów, os. Piastowskie Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 25,58 m2, położona na spokojnym osiedlu Piastowskim w Człuchowie. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł35,90 m² 6 128,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do poznania przytulnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 35,9 m2, położonego na spokojnym i zielonym Osiedlu Sikorskiego w Człuchowie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Rzepakowa

Człuchów,pomorskie

600 000 zł83,81 m² 7 159,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:65 m²

Na sprzedaż oferujemy 5 dostępnych lokali mieszkalnych (z 7) w ramach kameralnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej przy ul. Rzepakowej w Człuchowie. Dwa lokale zostały już sprzedane, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 080 zł53,80 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł68,19 m² 6 599,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja "apartamenty Zielone Zacisze" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i parku, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł27,90 m² 8 924,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane mieszkanie, kawalerka o powierzchni 27,90 m2. Mieszkanie składa się z salonu z dużym oknem i aneksu kuchennego z meblami w zabudowie , umeblowanego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł27,80 m² 8 453,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,8 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Człuchowa Osiedle Piastowskie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Człuchów, ul. Zamkowa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m położone na parterze budynku w samym centrum Człuchowa ul. Zamkowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji Człuchów, ul. Sobieskiego! Szukasz miejsca, które zapewni Twojej działalności świetną ekspozycję i stały przepływ klientów?.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł47,80 m² 4 581,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w centrum Człuchowa na os. Piastowskim zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową "pomorzanka". Okolica jest cicha i spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł32,10 m² 31,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, piwnica, parking osiedlowy

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 087 m² 210,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1087 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

260 832 zł39,52 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 080 zł53,80 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

150 410 zł1 157 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana ul. Magnoliowa, człuchów Lokalizacja: człuchów, ul. Magnoliowa Powierzchnia działki: 1157 m2 Rodzaj działki: budowlana Media: woda, prąd, gaz - w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Biuro, Osiedle Wazów

Człuchów,pomorskie

1 663 000 zł1 741 m² 955,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość biurowa w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy to obiekt 3-kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony o powierzchni ponad 1 700 m2 został wybudowany w latach 80. XX wieku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł53,71 m² 6 330,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kamienna

Człuchów,pomorskie

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym i widokiem na jezioro Człuchów, ul. Kamienna Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na obrzeżach malowniczego Człuchowa, tuż przy jeziorze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł390 m² 3 051,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:802 m²

Lokal Obiekt Centrum Inwestycja Na sprzedaż nieruchomość zabudowana o powierzchni 802 m2 , budynkiem usługowym o powierzchni użytkowej 390m2 , zlokalizowana w ścisłym centrum Człuchowa.

Szczegóły ogłoszenia

17,78 zł/m²45 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, gdzie Twój biznes nabierze rozpędu? Mam dla Ciebie propozycję, której nie sposób zignorować. Lokal w sercu handlowego punktu Człuchowa, tuż przy Targowisku Miejskim, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

1 217 700 zł390 m² 3 122,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Gotowy biznes do przejęcia lub przestrzeń na realizację własnej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł4 760 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Człuchowie zlokalizowana przy ul. Traugutta Posiada ona bezpośredni dostęp do drogi od przodu działki oraz od tylnej strony przy ul .Magnoliowej. Powierzchnia działki 4760m2.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł23,40 m² 6 623,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ekonomiczna kawalerka po remoncie idealna na start lub pod inwestycję! Człuchów, ul. Traugutta Cena 155.000 Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,4 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 365 zł43,14 m² 7 148,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

177 412 zł26,09 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł633 m² 2 369,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowa inwestycja komercyjna w centrum Człuchowa 633 m potencjału Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość handlowo-usługową o powierzchni 633 m , zlokalizowaną w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł63,57 m² 6 449,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 120 034 zł7 479 m² 149,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duży teren budowlany, 3 działki z bezpośrednim dostępem do drogi, graniczące z brzegiem Jeziora Miejskiego ("łazienkowskiego"). Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Człuchów,pomorskie

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Dom w pobliżu jeziora | garaż | działka 693 m | Człuchów, ul. Łąkowa Dla rodziny. Dla inwestora. Dla Ciebie. Przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej części Człuchowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł95,60 m² 6 066,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w centrum Człuchowa Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 95,6 m , zlokalizowany w centrum Człuchowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł511,08 m² 2 541,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz domu w Człuchowie, a może czegoś blisko Chojnic? Chciałbyś zamieszkać w mieście, a jednocześnie w niespełna 2 minuty móc dojść do jeziora? Jeśli tak, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł34,20 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34m2 z dużym balkonem. Mieszkanie ciepłe i słoneczne, do odświeżenia. Zaletą mieszkania jest jasna południowa wystawa. 1 pokój, 1 piętro, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł294 m² 986,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana usługowo-mieszkaniowa z możliwością zabudowy wielorodzinnej. Działka o powierzchni 294m2 przez ulicy Krzyżowej w samym centrum Człuchowa. Mpzp -.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł360 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rod z domkiem Człuchów, ul. Jerzego z Dąbrowy Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 360 m , położona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "1000-lecia".

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 543 m² 193,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1543 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł242 m² 1 983,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z rzadko spotykaną ofertą. Jedna z nielicznych działek w tak dogodnej lokalizacji. Mpzp. Cena oferty jest ceną netto. Tej nieruchomości nie znajdziesz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij