Mieszkanie, Plac Bohaterów

Plac Bohaterów, Człuchów, pomorskie

  • 349 000 zł
  • 73 m²
  • 4 780,82 zł/m²

Zdjęcie

Martyna Maszczak

Skontaktuj się

Mieszkanie, Plac Bohaterów

Plac Bohaterów, Człuchów, pomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

349 000 zł

73 m²

4 780,82 zł/m²

Mieszkanie, Plac Bohaterów

Zaktualizowane: 7 maja 2026

349 000 zł 73 m² 4 780,82 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 349 000 zł (4 780,82 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 73 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, ogródek
  • Czynsz: 720 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic, z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie w centrum Człuchowa z widokiem na jezioro

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 73 m², położonego przy Placu Bohaterów w Człuchowie. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, w bliskiej odległości od jeziora oraz podstawowej infrastruktury handlowo-usługowej.

Lokalizacja
Dogodne położenie zapewnia łatwy dostęp do sklepów, punktów usługowych oraz terenów rekreacyjnych nad jeziorem. To praktyczna lokalizacja do codziennego życia. (...)

Agent

Martyna Maszczak

669 813...

669 813 338

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości